WCup Liberec 2011 - ŽB longpo 26.9.2011 18:23
Výsledkyvytvořeno OE2003 © Stephan Krämer 2008

místo Jméno                      Id databá Lic.        Čas 



D10C  (27)                2.1 km  60 m   6 K      

    1 Kosová Tereza              SRK0151             18:55 
    1 Richtrová Kamila           VPM0451   C         18:55 
    3 Chrástová Tereza           STH0251   C         19:22 
    4 Držková Berenika           LPU0151   C         20:21 
    5 Škáchová Magdalena         SLP0151   C         21:28 
    6 Aschermannová Klára        VSP0454   C         21:33 
    7 Vyhnálková Marie           MFP0151   C         21:38 
    8 Aschermannová Tereza       VSP0253   C         21:56 
    9 Novotná Viktorka           TJN0250   C         22:13 
   10 Kochová Anna               SJC0153   C         23:22 
   11 Janků Anna                 SJC0252   C         23:44 
   12 Vejražková Róza            SJC0151   C         24:04 
   13 Thýnová Martina            SHK0350   C         24:18 
   14 Najmanová Agáta            DKP0150   C         24:40 
   15 Linková Lucie              TUR0251   C         24:50 
   16 Sanna Karin                DKP0250   C         25:22 
   17 Fantová Kateřina           EKP0256   C         25:55 
   18 Šimšová Barbora            MFP0150   C         26:59 
   19 Semíková Julie             KAM                 27:00 
   20 Semíková Lucie             KAM0250   C         27:45 
   21 Hankovcová Helena          KAM0350   C         32:04 
   22 Štreglová Zuzka            VRL0251             37:52 
   23 Kopecká Valentýna          VSP0453   C         38:58 
   24 Veká trojka Liberec        NER                 48:17 
   25 Pěstová Eliška             LEN0251   C         50:13 
   26 Zemanová Andrea            LEN0450   C         50:26 
   27 Baldriánová Eva            VSP0751   C         57:58 



D12C  (24)                2.4 km  90 m   7 K      

    1 Větříčková Andrea          SHK9951   B         22:18 
    2 Hrabánková Zuzana          PGP9950   B         22:43 
    3 Kolářová Johana            SLA9950   B         23:59 
    4 Peterová Jana              DOB0051   B         25:04 
    5 Kalenská Dominika          STH9958   B         25:29 
    6 Sieglová Eliška            MFP9950   B         26:28 
    7 Macháčková Barbora         FYD0051   C         27:52 
    8 Zlámalová Nikola           PHK9950   C         28:22 
    9 Hojná Eliška               SJH0052   C         28:26 
   10 Jezdinská Natálie          STH9954   B         28:32 
   11 Urbanová Markéta           STH9953   B         28:48 
   12 Pavlíková Markéta          CHA0050   C         29:05 
   13 Kováříková Marie           KAM0050   C         29:13 
   14 Stará Tereza               VRL0051   C         30:00 
   15 Dolejší Kateřina           STB0199   C         32:11 
   16 Thýnová Nikola             SHK0051   B         33:13 
   17 Pohořalá Anna              ROU9954   C         33:16 
   18 Pelikánová Máša            MFP0050   C         36:30 
   19 Hájková Anna               JEN0051   C         36:31 
   20 Albrechtová Iveta          KAM9950   C         37:47 
   21 Thořová Markéta            TUV9952   C         40:47 
   22 Hänchen Julia              GER1999             51:11 
   23 Grulyová Michaela          LLI9851   C         53:06 
   24 Benešová Hana              DKL0050   C         53:41 



D14B  (41)                4.1 km  190 m   12 K    

    1 Kovářová Lenka             LTP9750   A         43:20 
    2 Čechová Tereza             SJI9852   B         43:47 
    3 Odehnalová Tereza          ABM9757   C         44:32 
    4 Fenclová Tereza            LPU9752   B         44:52 
    5 Janovská Kateřina          PGP9850   B         46:12 
    6 Slavíková Silvie           PGP9751   C         47:17 
    7 Hanáková Lenka             KRL9951   B         49:19 
    8 Peňázová Veronika          SJH9752   B         49:31 
    9 Kubínová Veronika          SKV9752   A         49:51 
   10 Horvátová Hana             ASU9797   C         49:58 
   11 Hudská Ludmila             TUR9851   B         50:27 
   12 Hojná Dominika             SJH9852   B         50:46 
   13 Kubecová Kateřina          STB9999   B         50:49 
   14 Parkanová Veronika         SJH9751   B         52:00 
   15 Faltová Anna               SJC9851   B         52:45 
   16 Kameníková Andrea          BOR9751   B         53:08 
   17 Chaloupková Veronika       CHC9852   B         53:19 
   18 Doubková Petra             VLI9853   B         53:20 
   19 Linková Alena              TUR9751   B         53:33 
   20 Tesařová Jana              VOV9751   C         53:48 
   21 Roškotová Lucie            TUR9753   B         54:10 
   22 Kavalírová Jůlie           PHK9753   B         55:10 
   23 Kohoutová Barbora          BOR9850   B         55:44 
   24 Červená Adéla              SHK9755   B         56:59 
   25 Kohlová Monika             TUR9756   C         57:11 
   26 Veljačiková Hana           SCP9750   C         57:30 
   27 Illnerová Kateřina         DKP9950   B         58:31 
   28 Petráčková Kristýna        SJI9851   B         58:44 
   29 Langrová Anna              SHK9753   B         60:24 
   30 Poláková Kateřina          TAP9854   B         61:00 
   31 Vyhnálková Barbora         MFP9850   B         63:28 
   32 Poláková Tereza            TAP9853   B         63:56 
   33 Biersaková Dagmar          KRL0051   B         63:58 
   34 Macháčková Eliška          FYD9851   C         67:09 
   35 Dundáčková Julie           SJH9853   B         75:19 
   36 Krausová Hana              LLI9853   C         77:31 
   37 Tryznová Lucie             VRL9751   C         77:38 
   38 Šimůnková Gábina           TAP9754   C         82:16 
   39 Balcarová Barča            LLI9751   C         83:16 
   40 Labská Karolína            LLI9952   B         84:54 
   41 Nováková Adéla             OKP9750   C         95:04 



D16B  (22)                4.5 km  200 m   11 K    

    1 Kožinová Zuzana            PGP9650   A         40:56 
    2 Bořánková Karolína         KAM9550   A         41:13 
    3 Nováková Tereza            DKP9751   A         43:36 
    4 Machačová Michaela         PHK9656   A         43:39 
    5 Hanáková Magda             KRL9651   A         43:57 
    6 Hančová Petra              VRL9652   A         44:47 
    7 Doleželová Kateřina        PZR9559   A         46:22 
    8 Hlubučková Kristýna        KAM9551   A         47:19 
    9 Koderičová Tereza          LTU9651   B         49:43 
   10 Hrabánková Klára           PGP9654   A         52:07 
   11 Machusová Karolína         SSU9666   C         53:23 
   12 Smutná Kateřina            TUV9653   B         54:09 
   13 Hoidekrová Lucie           LLI9552   B         55:07 
   14 Tauchmanová Karolína       STH9651   B         55:58 
   15 Gotvaldová Dominika        BOR9551   B         57:13 
   16 Šádková Martina            PHK9653   B         58:02 
   17 Lavičková Michaela         KRL9655   B         58:43 
   18 Pacholíková Lucie          STH9552   B         63:21 
   19 Kubičková Bára             SJH9551   A         64:55 
   20 Hejnalová Eva              KAM9651   C         76:44 
   21 Paukertová Martina         TJP9650   C         88:20 

      Zemanová Aneta             LEN9551   B          disk 



D18B  (27)                5.7 km  260 m   14 K    

    1 Knapová Lenka              LPU9351   A         54:17 
    2 Novotná Markéta            PHK9451   A         56:23 
    3 Chromá Kateřina            ZBM9451   A         56:25 
    4 Štičková Anna              LLI9651   A         56:49 
    5 Kamenická Kateřina         PHK9353   A         56:55 
    6 Pavlovcová Petra           TUR9353   A         57:55 
    7 Reslová Hana               SRK9352   A         59:56 
    8 Nieke Patricia             GER1995             62:48 
    9 Kamererová Valérie         KAM9452   B         63:13 
   10 Palasová Pavlína           SJC9352   B         63:22 
   11 Procházková Marie          KAM9554   A         64:03 
   12 Mátlová Pavlína            ASU9392   B         65:53 
   13 Dlouhá Hana                DKP9450   A         67:45 
   14 Svobodová Lenka            LTU9551   A         69:11 
   15 Tichá Tereza               SJH9452   A         69:15 
   16 Myslivcová Pavla           SHK9352   C         69:39 
   17 Krpatová Klára             TJN9353   B         69:45 
   18 Kožinová Anna              PGP9350   A         70:34 
   19 Kuberková Lucie            LPM9451   B         70:38 
   20 Körberová Andrea           TUR9455   B         73:49 
   21 Smutná Anežka              TUV9455   A         75:19 
   22 Flechsig theresa           GER1994             75:33 
   23 Pijáková Barbora           SVK1994             76:38 
   24 Švábková Anna              TUR9352   B         79:49 
   25 Peremská Dana              SRK9351   C         81:23 
   26 Benešová Iveta             SJH9351   A        106:34 

      Borovičková Jana           FSP9455   B          disk 



D20B  (17)                6.2 km  290 m   14 K    

    1 Straková Andrea            KAM9152   R         60:06 
    2 Panochová Anna             KAM9153   B         61:57 
    3 Landovská Anna             PGP9251   B         70:51 
    4 Svobodná Madla             DKP9154   R         71:36 
    5 Urbanová Johana            PZR9251   A         73:02 
    6 Doležalová Radka           VRL9252   A         73:26 
    7 Rusá Šárka                 KAM9157   B         74:56 
    8 Seifertová Magda           DKP9155   R         79:28 
    9 Říčařová Žaneta            SRK9152   A         79:36 
   10 Hermannová Anna            TAP9251   B         82:25 
   11 Žitná Jana                 SMB9251   B         82:59 
   12 Posseltová Tereza          TJN9252   B         84:40 
   13 Straková Zuzana            KAM9250   C         85:41 
   14 Šanderová Martina          SJI9252   B         92:17 
   15 Macková Lucia              KAM9151   C         93:46 
   16 Teplá Barbora              SJI9351   B         94:29 
   17 Nováková Lenka             ROU9250   B        183:01 



D21A  (60)                8.8 km  340 m   16 K    

    1 Jedličková Zuzana          SHK8150   E         77:25 
    2 Kosová Denisa              PHK9150   C         77:30 
    3 Kovářová Kristýna          DKP8450   E         78:22 
    4 Hlavová Hana               ZBM8888   E         80:41 
    5 Hlavová Jindra             ZBM8989   E         80:44 
    6 Randáková Helena           VRL7452   C         81:12 
    7 Škodová Petra              LPU8359   R         81:15 
    8 Müllerová Věra             VAM9051   E         83:05 
    9 Hepnerová Martina          SHK8152   E         83:39 
   10 Doležalová Veronika        SHK8753   C         83:43 
   11 Kine Gulliksen             NOR                 84:01 
   12 Vítková Lucie              PHK8055   C         84:23 
   13 Folbrechtová Šárka         BOR9051   R         84:26 
   14 Kašková Kateřina           CHA7850   R         84:36 
   15 Brožková Radka             SJC8456   E         84:38 
   16 Przyczková Michaela        LPU8499   C         84:47 
   17 Baldrianová Barbora        VSP7850   E         84:54 
   18 Uvizlová Martina           SJC8665   R         85:44 
   19 Azebová Nina               PHK8855   C         86:04 
   20 Krafková Lucie             TUR8650   R         86:23 
   21 Gregorová Kamila           CTB8151   E         86:37 
   22 Doležalová Vendula         PHK8752   R         87:29 
   23 Jiřištová Zuzana           DKP8254   C         87:56 
   24 Sůvová Barbora             LPU8751   C         88:02 
   25 Hrstková Vladěna           PGP8753   R         88:42 
   26 Juračková Jana             LPU8653   R         89:31 
   27 Matrasová Kateřina         CHT8353   C         89:47 
   28 Čepová Daniela             PHK8951   C         91:04 
   29 Plochová Dominika          DKP8651   C         92:51 
   30 Hojná Silvie               SCP7950   C         94:26 
   31 Hrobařová Lenka            ASU7751   C         94:48 
   32 Peterová Alena             DOB8953   C         95:32 
   33 Čermáková Magdalena        UOL9155   A         95:50 
   34 Dlouhá Marie               DKP8756   R         96:03 
   35 Jiříková Dana              TAP9055   A         96:37 
   36 Vodrážková Kateřina        VPM7995   C         96:57 
   37 Prchalová Ivana            CHA8754   R         97:19 
   38 Smutná Pavla               VAM8651   C         97:29 
   39 Smolková Kateřina          PGP8852   B         97:53 
   40 Mrštíková Květa            LPU8753   C         98:07 
   41 Kožinová Jana              PGP6651   C         98:32 
   42 Doležalová Lenka           SHK8256   C         99:51 
   43 Lankašová Barbora          CHA8050   C        101:13 
   44 Pachnerová Dominika        CHA7750   C        101:31 
   45 Peterová Věra              DOB8751   C        101:41 
   46 Melounková Lucie           PHK8054   C        104:45 
   47 Klíchová Jana              SSU8151   C        105:26 
   48 Bernášková Petra           STB8297   C        105:27 
   49 Malá Věra                  JIL7752   C        107:21 
   50 Soukupová Lucie            SJC8951   C        107:27 
   51 Sedláčková Martina         TUR7959   C        112:51 
   52 Šámalová Ludmila           PGP9252   B        119:20 
   53 Gajdová Kristina           VSP7752   C        120:24 
   54 Borovičková Lenka          FSP7350   C        121:24 

      Gabrovská Lucie            TAP8854   C          disk 
      Teplá Karolína             SHK9251   R          disk 
      Šimšová Jana               MFP7651   C          disk 
      Seib Jenny                 GER1986              disk 
      Tichovská Hana             PGP6652   R          disk 
      Košárková Iva              SCP8152   R          disk 



D21B  (55)                6.8 km  260 m   16 K    

    1 Teringlová Martina         VCB7851   C         69:28 
    2 Neradová Alena             LIT8551   C         71:55 
    3 Hulcová Pavla              KSH7753   C         72:37 
    4 Sedláčková Oldřiška        BOR8752   R         73:16 
    5 Burdová Adéla              LDC9152   B         73:55 
    6 Teplá Tereza               SHK8851   C         74:03 
    7 Stulíková Barbora          SHK8552   C         74:58 
    8 Svobodová Jitka            DCE7450   C         75:16 
    9 Ticháčková Magdalena       SJC7962   C         75:34 
   10 Samková Renáta             PHK7456   C         77:33 
   11 Brozová Zuzana             CHA8950   A         78:41 
   12 Petrová Daniela            LPU8454   C         79:22 
   13 Ulahelová Jana             LTU8451   C         79:31 
   14 Štěpánová Dita             DOB7956   C         82:17 
   15 Zurynková Jana             EKP7053   C         82:39 
   16 Gorčicová Eliška           CHA9150   B         82:57 
   17 Bozděchová Lenka           PGP8254   C         83:18 
   18 Kopáčková Iva              CHT8851   C         83:31 
   19 Nádvorníková Tereza        LPU8953   C         84:01 
   20 Dušátková Lenka            PHK8557   C         84:15 
   21 Petrželová Tereza          SHK8952   R         85:10 
   22 Škáchová Petra             SLP7051   C         85:34 
   23 Slavíková Lucie            PGP9150   A         86:35 
   24 Dittrichová Petra          KON8787   C         88:37 
   25 Hasmanová Lenka            VPM7551   C         88:46 
   26 Lamichová Kateřina         PHK8359   C         88:59 
   27 Vlažná Lucie               BOR8753   C         89:45 
   28 Doškářová Tereza           BOR9150   A         90:09 
   29 Klimplová Zuzana           LPU8151   C         90:37 
   30 Kašparová Šárka            AOP7251   C         90:40 
   31 Janovská Petra             PGP7355   C         90:47 
   32 Koppová Ingrid             SLP7960   C         92:19 
   33 Danková Petra              JPV8575   C         95:17 
   34 Uvizlová Radka             STH8451   C         95:18 
   35 Bednářová Michala          VAM8951   C         95:23 
   36 Tauchmanová Ivana          NPA7852   C         96:39 
   37 Ježková Dominika           PGP9053   A         98:16 
   38 Jelínková Zora             PGP8851   C         99:13 
   39 Neradová Eva               LIT8951   C        104:42 
   40 Vejstrková Zuzana          CHA8852   C        104:48 
   41 Kettnerová Dana            SHK8950   C        107:04 
   42 Alblová Lucie              PVP7554   C        107:09 
   43 Tichovská Hana             PGP8251   R        109:38 
   44 Adamová Eva                VBM8772   C        110:05 
   45 Izáková Ivana              PVP7453   C        112:00 
   46 Cabrnochová Eva            DKL8450   C        115:08 
   47 Bohuslavová Jana           LPM7852   C        115:26 
   48 Albrechtová Eva            KAM7850   C        119:33 
   49 Kučerková Romana           STB8196   C        119:42 
   50 Skripniková Kateřina       FSP8051   C        131:22 
   51 Pavlíková Klára            LIT7451   C        132:59 
   52 Ježková Klára              MKP8450   C        140:21 

      Knoblochová Kamila         VRL8353   C          disk 
      Bochenková Martina         DKP8758   C          disk 
      Špicarová Michaela         SJC8754   C          disk 



D21C  (18)                5.8 km  250 m   13 K    

    1 Havlínová Zuzana           SCP8150   C         67:52 
    2 Křížová Vendula            SCP8355   C         69:11 
    3 Znamenáčková Helena        TAP8153   C         70:20 
    4 Fejková Marcela            SJC7751   C         78:17 
    5 Zlesáková Stanislava       CHT7352   C         79:37 
    6 Držková Markéta            LPU7670   C         81:22 
    7 Němečková Hanka            PGP9051   C         81:42 
    8 Zýková Martina             NER1977             85:13 
    9 Zítová Pavla               LDC8151   C         90:59 
   10 Řezníčková Tereza          SJI9056   C         92:51 
   11 Hempfling Sarah            GER1992             93:18 
   12 Kameníková Kateřina        BOR7758   C         99:03 
   13 Kurfürstová Magdalena      FSP7852   C         99:57 
   14 Rydlová Eva                FSP8989   C        102:15 
   15 Winklerová Hanna           LPM8051   C        104:43 
   16 Siblíková Jana             SLP7952   C        115:44 

      Zakouřillová Kamila        TUV8557   C          disk 
      Pěstová Kateřina           LEN9151   C          disk 



D35B  (27)                5.5 km  210 m   13 K    

    1 Valášková Šárka            KAM6951   C         49:02 
    2 Škorpilová Jana            SJC7451   C         53:07 
    3 Kopecká Marcela            PHK6852   C         55:01 
    4 Ryšavá Magdalena           PGP7650   R         57:02 
    5 Folprechtová Katka         OKP7451   C         57:37 
    6 Hašková Eva                VPM7352   C         57:49 
    7 Růžičková Kamila           PHK7153   C         62:02 
    8 Arnoštová Kateřina         VSP7652   C         63:13 
    9 Dulovcová Marie            KRE7051   C         64:03 
   10 Kaplanová Iva              LPU6859   C         64:42 
   11 Škvorová Zuzana            KAM7350   C         64:44 
   12 Zabořilová Romana          JEN7457   C         65:40 
   13 Zakouřilová Helena         VSP7453   C         66:17 
   14 Čermáková Renata           LPU6553   C         66:18 
   15 Švecová Iva                CHT7151   C         68:31 
   16 Zlámalová Zdena            PHK7257   C         69:24 
   17 Macková Lenka              KAM7051   C         74:41 
   18 Ježková Martina            SLA7350   C         79:24 
   19 Průšová Markéta            PGP7255   C         84:06 
   20 Kalenská Kateřina          STH7351   C         84:28 
   21 Forštová Jitka             PGP7558   C         85:03 
   22 Přibíková Monika           PGP7256   C         91:35 
   23 Richtrová Lucie            VPM7451   C         93:05 
   24 Langrová Monika            SHK7251   C         96:05 
   25 Dastychová Alexandra       PEN7450   C        143:41 

      Reisingerová Martina       DLT7251   C          disk 
      Junková Petra              STH7451   C          disk 



D40B  (28)                5.2 km  210 m   12 K    

    1 Abelová Ivana              STB6798   C         58:19 
    2 Kosová Michaela            SRK6752   C         59:59 
    3 Procházková Alexandra      LPU7051   C         60:00 
    4 Čechová Zuzana             SJI6951   C         60:27 
    5 Klapalová Jana             VAM6451   C         62:54 
    6 Komersová Jana             KNC6550   C         64:20 
    7 Myslivcová Lenka           SHK7051   C         65:25 
    8 Semíková Iva               OKP6852   C         66:25 
    9 Nehasilová Zuzana          LDC7150   C         66:31 
   10 Benešová Jaroslava         DKL7050   C         67:01 
   11 Paroulková Iva             LLI7151   C         67:02 
   12 Čiháková Lenka             KNC6750   C         67:35 
   13 Linková Iva                TUR6850   C         69:14 
   14 Smolková Alena             PGP6450   C         70:43 
   15 Demlová Jitka              LPU6955   C         72:34 
   16 Nykodýmová Monika          TBM6870   C         73:24 
   17 Hojná Tereza               SJH6951   C         76:26 
   18 Forstová Lenka             MFP6850   C         78:33 
   19 Tloušťová Eva              SCP6950   C         84:04 
   20 Kubínová Jana              SKV6751   C         85:01 
   21 Sieglová Dáša              MFP7050   C         88:51 
   22 Žandová Marie              SKV6551   C         90:41 
   23 Pelikánová Lucie           MFP6950   C         92:01 
   24 Bartáková Eva              CHA7051   C         93:02 
   25 Picková Helena             TJN6952   C         93:03 
   26 Zimmermannová Milena       KRE6851   C        101:31 

      Tužilová Štěpánka          LPU7052   C          disk 
      Labská Bohuslava           LLI6951   C          disk 



D45B  (39)                4.8 km  240 m   11 K    

    1 Švábková Šárka             TUR6552   C         55:00 
    2 Zalabová Martina           SJC6657   C         55:47 
    3 Knapová Iva                LPU6052   C         57:20 
    4 Hrstková Dana              SJI6051   C         58:07 
    5 Valentová Helena           PGP6550   C         58:24 
    6 Kuchařová Ada              TBM5855   C         58:32 
    7 Kavková Dana               SCP6150   C         59:24 
    8 Zuzánková Růžena           TJN6051   C         59:27 
    9 Juračková Jana             LPU6051   C         61:50 
   10 Wurzelová Dana             OSN6654   C         61:51 
   11 Němečková Jarmila          OKP6650   C         62:02 
   12 Marešová Pavlína           BOR6651   C         63:53 
   13 Kettnerová Lenka           HCE6450   C         64:17 
   14 Slavíková Kateřina         PGP6650   C         65:50 
   15 Hejnalová Hana             PHK6151   C         66:10 
   16 Michálková Jiřina          VSP6151   C         66:14 
   17 Pávková Jana               BOR6550   C         67:41 
   18 Červinková Jitka           OKP6451   C         68:11 
   19 Landovská Ivana            PGP6251   C         68:30 
   20 Pecková Ivana              EKP6252   C         68:55 
   21 Lohrová Hana               SCP6550   C         68:57 
   22 Hindráková Martina         LTU6451   C         69:10 
   23 Procházková Miluše         DCE5450   C         70:57 
   24 Ježková Regina             MKP6350   C         72:02 
   25 Tichá Jana                 TJH6451   C         72:23 
   26 Petrželová Alena           LTU6351   C         72:47 
   27 Veljačíková Markéta        SCP6451   C         78:11 
   28 Čechlovská Jana            CHA6250   C         78:14 
   29 Thýnová Ivana              SHK6651   C         78:43 
   30 Kovaříčková Darja          KRE6352   C         78:53 
   31 Jedličková Zdena           BOR6250   C         79:11 
   32 Troupová Vladěna           KRE6351   C         87:53 
   33 Rokoszová Jaroslava        MOV6351   C         88:45 
   34 Šnajdarová Ivana           EKP6350   C         88:51 
   35 Wolkerová Dagmar           TJP5250   C         90:32 
   36 Kábrtová Iva               PEN6350   C         99:58 
   37 Hrabánková Ilona           PGP6250   C        101:23 
   38 Veverková Yveta            VAM6452   C        107:38 

      Illnerová Daniela          DKP6651   C          disk 



D50B  (23)                4.5 km  210 m   11 K    

    1 Víchová Ladislava          LPU5851   C         52:50 
    2 Šípová Soňa                BOR6150   C         52:51 
    3 Rosecká Alena              PZR5654   C         53:19 
    4 Fantová Libuše             EKP5650   C         56:11 
    5 Bochenková Jana            EKP6150   C         60:00 
    6 Šedivá Miroslava           EKP5750   C         61:28 
    7 Benešová Iva               SJC6151   C         64:53 
    8 Jermanová Eva              TJN6150   C         64:56 
    9 Kuncová Jiřina             TJN5752   C         65:08 
   10 Panchártková Jitka         PHK5951   C         65:51 
   11 Nýdrlová Eva               VRL5451   C         68:07 
   12 Havlíčková Jindra          KNC6150   C         68:28 
   13 Zelená Markéta             PGP5850   C         69:18 
   14 Bouchalová Zdena           VPM5757   C         69:21 
   15 Svobodná Eva               DKP5851   C         70:51 
   16 Večeřová Ivana             TJN6052   C         72:28 
   17 Dudová Hana                DKP5752   C         72:32 
   18 Kadavá Eva                 CHA5750   C         73:01 
   19 Gazdačková Jana            SHK5851   C         73:41 
   20 Holasová Jaroslava         TUR5750   C         78:53 
   21 Kovářová Alena             LTP6151   C         82:19 
   22 Bláhová Luba               SHK5852   C         87:43 
   23 Syslová Drahomíra          PGP5650   C         87:53 



D55B  (21)                4.2 km  200 m   11 K    

    1 Korejčíková Dáďa           LLI5550   C         52:47 
    2 Mrázková Ivana             DKP5650   C         54:36 
    3 Konopáčová Jana            TUR5650   C         57:44 
    4 Vajcová Hana               CHA5651   C         59:31 
    5 Ševčíková Alena            CHA5351   C         59:40 
    6 Zlesáková Vlasta           JIL5362   C         61:23 
    7 Štrossová Jiřinka          DCE5650   C         67:46 
    8 Hejzlarová Vladimíra       VCB5651   C         68:24 
    9 Cabrnochová Hana           DKL5550   C         71:56 
   10 Opavová Stanislava         MLA5451   C         73:42 
   11 Havlová Jaroslava          JEN5452   C         75:57 
   12 Cigošová Anna              TBM5253   C         80:08 
   13 Bradnová Věra              CHA5550   C         80:41 
   14 Dočkalová Jiřina           LPU5654   C         81:33 
   15 Mrštíková Hana             LPU5552   C         82:25 
   16 Brumková Vladimíra         DKL5350   C         85:10 
   17 Zavadilová Naďa            SCP5450   C         94:45 
   18 Richtrová Jaroslava        JEN5251   C         95:21 
   19 Nováková Jana              NPA5552   C        100:09 
   20 Matoušková Marie           LJN5550   C        111:38 
   21 Böhmová Eva                TJN5450   C        114:43 



D60B  (15)                3.5 km  150 m   11 K    

    1 Šaffková Zuzana            CHA5150   C         41:42 
    2 Dohnalová Dana             VSP5050   C         45:37 
    3 Omová Jana                 TUR5150   C         46:23 
    4 Neradová Alena             LIT5051   C         48:57 
    5 Křížová Zdenka             PZR5051   C         55:45 
    6 Tvrdková Eva               LBE5150   C         57:39 
    7 Kutáčková Stanislava       LTU4751   C         62:35 
    8 Kubíková Květa             LPU4752   C         63:30 
    9 Kohoutová Jitřenka         UVP4850   C         65:02 
   10 Ryšavá Lubomíra            TJP4750   C         65:33 
   11 Stehnová Hana              DKP5150   C         65:38 
   12 Knoblochová Věra           VRL4851   C         67:10 
   13 Matějů Ladislava           UVP4750   C         79:14 
   14 Nedvídková Jitka           DLT5151   C         83:13 

      Kubátová Milada            PGP4750   C          disk 



D65B  (12)                3.2 km  140 m   11 K    

    1 Haňkovská Jana             PGP4050   C         50:35 
    2 Krausová Marie             LLI4451   C         53:23 
    3 Kašková Eva                CHA4650   C         56:01 
    4 Křtěnská Leontina          BOR4650   C         56:30 
    5 Štrojsová Jaroslava        KAS4350   C         59:21 
    6 Dvořáková Ladislava        PGP4451   C         59:54 
    7 Zmeková Míla               SLP4451   C         60:58 
    8 Nejezchlebová Věra         KAS4551   C         71:54 
    9 Šlézrová Eva               TUR4350   C         72:06 
   10 Langrová Marie             BOR3750   C         73:56 
   11 Horčíková Marie            CHA4350   C         75:53 
   12 Lohrová Jarmila            SCP4650   C         81:10 



H10C  (34)                2.1 km  60 m   6 K      

    1 Richtr Lukáš               VPM0204   C         14:51 
    2 Švadlena Michal            CHC0101   C         15:15 
    3 Mareček Šimon              OSN0202   C         16:18 
    4 Šimša Martin               MFP0300   C         17:56 
    5 Hořák Jaroslav             LLI0102   C         19:08 
    6 Lang Jan                   SHK0101   C         19:38 
    7 Paroulek Lukáš             LLI0201   C         20:27 
    8 Škácha Vít                 SLP0301   C         21:24 
    9 Siegl Matyáš               MFP0103   C         21:52 
   10 Valášek Václav             KAM0100   C         22:19 
   11 Břeň Daniel                SJC0102   C         22:34 
   12 Pohořalý Hugo              ROU0103   C         22:47 
   13 Gajda Martin               VSP0404   C         23:01 
   14 Hänchen Florian            GER1977             23:18 
   15 Pavlík Matěj               LIT0401   C         23:26 
   16 Průša Kryštof              PGP0103   C         24:49 
   17 Kolář Matyáš               SLA0300   C         25:25 
   18 Hasman Marek               VPM0201   C         25:54 
   19 Čtrnáct František          PGP0401   C         26:11 
   20 Víteček Jáchym             DKP0204   C         27:49 
   21 Zalaba Tomáš               SJC0101   C         29:01 
   22 Janas Petr                 PGP0200   C         32:07 
   23 Dolejší Jan                                    32:17 
   24 Zabořil Vojta              JEN0101   C         33:26 
   25 Hankovec Hugo              KAM0201   C         34:08 
   26 Zabořil Ondřej             JEN0401   C         34:24 
   27 Pavlík Ondřej              LIT0101   C         37:17 
   28 Albrecht Adam              KAM0203   C         37:31 
   29 Kožina Štěpán              PGP0300   C         41:50 
   30 Baldrian Tomáš             VSP0405   C         42:22 
   31 Novák Jáchym                                   42:55 
   32 Čtrnáct Šimon              PGP0001   C         46:38 
   33 Hojný Jáchym               SJH0301   C         51:30 

      Bradáč David               LLI0203   C          disk 



H12C  (24)                2.9 km  110 m   8 K     

    1 Kavalír Jáchym             PHK9901   B         24:08 
    2 Fencl Jonáš                LPU9902   B         26:57 
    3 Němeček Josef              TJN0002   C         30:02 
    4 Pavlovec Dan               BOR0001   B         31:11 
    5 Synek Antonín              DOK0001   C         31:40 
    6 Macko Lukáš                SJC9901   B         33:44 
    7 Thoř Tomáš                 TUV9903   B         34:39 
    8 Janovský Tomáš             PGP0101   C         34:46 
    9 Hašek Jan                  VPM0001   C         35:16 
   10 Buk Petr                   ROU0001   B         35:20 
   11 Šklíba Michal              SRK9900   B         37:28 
   12 Aschermann Martin          VSP0001   C         38:00 
   13 Gajda Jan jun              VSP0100   C         38:20 
   14 Švec Petr                  CHT9901   C         39:41 
   15 Švec Martin                CHT9902   B         40:42 
   16 Šmaus Antonín              TJN0001   C         41:28 
   17 Melichar Petr              LLI0001   B         42:57 
   18 Karásek Matěj              SJC0001   C         45:39 
   19 Kameník David              BOR0003   C         46:12 
   20 Novotný Marek              TJN9901   C         46:28 
   21 Bradáč Jakub               LLI0002   C         47:10 
   22 Mareš Vít                  BOR0000   C         47:40 
   23 Tryzna Matěj               VRL0004   C         52:44 
   24 Hasman Ondřej              VPM0002   C         56:58 



H14B  (44)                5.2 km  240 m   13 K    

    1 Starý Ondra                VRL9802   B         41:04 
    2 Růžička Adam               PHK9704   B         43:43 
    3 Čermák Adam                PGP9701   C         44:10 
    4 Škvor Ota                  KAM9900   B         44:43 
    5 Matějka Lukáš              LTP9802   C         45:14 
    6 Netuka Vojtěch             SHK9701   A         45:29 
    7 Valášek Jiří               KAM9700   B         45:33 
    8 Bořil Jan                  OSN9700   B         45:37 
    9 Hájek Jan                  JEN9703   B         45:55 
   10 Frýba Dominik              SJI9702   B         47:11 
   11 Ježek Ondřej               SLA9701   A         47:23 
   12 Semrád Ladislav            CHC9701   B         47:54 
   13 Zikmund Zdeněk             SJC9703   A         47:56 
   14 Vyskočil Štěpán            VAM9701   B         50:21 
   15 Melichar Vojtěch           LLI9802   B         50:25 
   16 Brázdil Petr               ODV9700   B         51:32 
   17 Gebrt Jan                  SHK9801   B         51:47 
   18 Jíra Tomáš                 ROZ9800   B         51:54 
   19 Zacha Jiří                 SJI9703   B         52:21 
   20 Otruba Vojtěch             JPV9717   C         52:58 
   21 Koštejn Vít                DOK9800   B         54:13 
   22 Ullrich Jakub              BOR9900   B         54:48 
   23 Vystavěl Ondřej            JPV9807   C         54:53 
   24 Bendák Jan                 LTU9801   C         56:04 
   25 Najman Matouš              DKP9800   B         56:16 
   26 Šantrůček Vít              KAM9901   C         57:34 
   27 Šmaus Jan                  TJN9700   C         59:29 
   28 Kočí Josef                 KON9824   C         59:49 
   28 Hausenblas Šimon           KAM9803   B         59:49 
   30 Ludvík Matyáš              STB9801   B         61:05 
   31 Břeň Lukáš                 SJC9805   B         61:06 
   32 Semerád Antonín            DKP9801   B         61:13 
   33 Kanta Martin               LPU9705   B         71:10 
   34 Birnbaum Adam              BOR9802   B         72:03 
   35 Procházka Daniel           LLI9703   C         76:04 
   36 Žák Jan                    LPU9802   B         76:47 
   37 Horký Aleš                 KRL9701   B         77:37 
   38 Borovička Tomáš            FSP9801   B         79:52 
   39 Kočvara Oldřich            JEN9705   C         91:23 
   40 Mikeš Jan                  TAP9802   B         96:41 
   41 Svatoš Jan                 ODV9803   B        104:40 
   42 Ondřejček Jiří             ODV9800   B        105:33 
   43 Pelikán Lukáš              MFP9800   C        124:48 

      Novák Aleš                 ODV9805   C          disk 



H16B  (24)                6.6 km  240 m   14 K    

    1 Čech Jan                   SJI9601   A         50:11 
    2 Mašata Matěj               PHK9601   B         51:31 
    3 Waněk Adam                 VRL9501   A         52:37 
    4 Ptáček Martin              SRK9509   B         56:25 
    5 Picek Štěpán               TJN9601   A         57:08 
    6 Fürst Matouš               LLI9603   B         57:39 
    7 Deml Tomáš                 LPU9502   A         59:46 
    8 Štál Jan                   SJC9601   A         61:37 
    9 Nejman Stanislav           CHA9500   C         65:03 
   10 Čermák Matyáš              KAM9501   B         66:46 
   11 Růžička Karel              PHK9502   C         67:02 
   12 Horáček Petr               PHK9602   B         69:39 
   13 Buk Michal                 ROU9601   B         74:36 
   14 Posselt Martin             TJN9501   B         76:07 
   15 Zamazal Tomáš              TAP9501   C         76:33 
   16 Heřman Ondřej              SRK9503   B         77:44 
   17 Sokolář Ondřej             TUV9601   B         83:40 
   18 Landovský Jakub            PGP9601   B         84:24 
   19 Koumar František           SJI9501   B         88:25 
   20 Tužil Ondřej               LPU9601   B         90:10 
   21 Labský Jan                 LLI9602   C         96:51 

      Žaloudek Matěj             LTP9505   C          disk 
      Hradecký Jaroslav          DOK9600   C          disk 
      Kadečka Adam               JEN9601   C          disk 



H18B  (23)                8.0 km  370 m   14 K    

    1 Ludvík Vojtěch             STB9301   A         61:30 
    2 Zakouřil Vít               TUR9301   A         61:42 
    3 Záveský Filip              LPU9306   A         64:53 
    4 Pavlovec Jan               BOR9300   B         69:04 
    5 Šákr Vít                   BOR9301   B         69:27 
    6 Vištejn Jiří               KRL9305   B         69:54 
    7 Pova Ondřej                KRL9304   B         69:59 
    8 Kučera Štěpán              STH9401   A         73:31 
    9 Jiroušek Vít               SRK9402   B         74:25 
   10 Málek Jan                  PZR9505   A         75:30 
   11 Kamenický Ondřej           PHK9401   A         75:41 
   12 Šmejc Jakub                SJC9401   B         78:56 
   13 Klaška Pavel               DKP9301   B         80:30 
   14 Zacha Ondřej               SJI9304   B         80:33 
   15 Uhlíř Marek                LBE9400   B         88:34 
   16 Průcha Pavel               BOR9304   B         89:53 
   17 Basler Ondřej              DKP9400   B         90:27 
   18 Buk Jindřich               ROU9303   A         93:05 
   19 Prášek Přemysl             KAM9305   B         97:26 
   20 Řada Jakub                 DKP9401   B        104:15 
   21 Knepr Lukáš                BSO9401   B        108:38 
   22 Kučera Tomáš               STH9402   A        115:04 
   23 Hulha Lukáš                LTP9405   B        129:07 



H20B  (8)                 9.3 km  330 m   16 K    

    1 Procházka David            LPU9113   R         65:17 
    2 Wolf Daniel                TUR9100   E         75:25 
    3 Kučera Michal              STH9201   A         81:54 
    4 Vik Martin                 STH9206   B         95:29 
    5 Hladík František           STH9203   B         98:58 
    6 Hájek Adam                 KAM9202   B         99:30 
    7 Večeřa Martin              TJN9105   C        124:16 

      Suchý Jiří                 SJI9201   B          disk 



H21A  (68)                11.4 km  420 m   24 K   

    1 Janata Martin              DKP8306   E         81:06 
    2 Bouchal Jiří               VPM8449   C         81:22 
    3 Palas Jan                  ZBM8507   R         82:16 
    4 Procházka Pavel            PGP9002   R         82:42 
    5 Hradec Pavel               TUR8801   E         82:54 
    6 Kolařík Tomáš              BOR7809   R         82:56 
    7 Bravený Vít                ZBM9102   R         83:00 
    8 Fodor Petr                 TUR8103   E         83:28 
    9 Horyna Roman               VIC7602   C         84:24 
   10 Oma Jakub                  TUR8002   C         85:00 
   11 Sysel Ctibor               PGP8700   C         85:07 
   12 Holas Štěpán               SJC8702   R         85:47 
   13 Flechsig Florian           GER1992             86:07 
   14 Hovorka Jan                LPU7907   R         86:46 
   15 Král Václav                SSU8243   R         87:16 
   16 Klapal Jan                 LPU9006   R         87:20 
   17 Kovář Miroslav             SCP8103   C         87:49 
   18 Hepner David               SHK7601   E         88:07 
   19 Landovský Tomáš            PGP9103   R         89:00 
   20 Košárek Pavel              AOP7102   R         89:09 
   21 Nožka Radek                LPU9005   R         89:13 
   22 Procházka Jan              PGP8206   C         89:40 
   23 Krejčík Jiří               TZL8301   R         89:44 
   24 Kobr Tomáš                 TJN8901   C         89:48 
   25 Müller Philipp             GER1988             90:21 
   26 Petras Tomáš               VAM8801   C         91:00 
   27 Panchártek Jan             PHK8802   R         91:01 
   28 Janovský Tomáš             PGP6401   C         91:08 
   29 Hora Vojtěch               PGP8301   C         91:41 
   30 Kundisch Wieland           GER1985             91:46 
   31 Prášil Marek               SJI7313   R         91:50 
   32 Potštejnský Jan            SRK7807   C         92:35 
   33 Přikryl Petr               ABM6708   C         92:45 
   34 Pašek František            KAM7600   C         93:08 
   35 Paclík Roman               SHK7801   C         93:17 
   36 Vodrážka Ondřej            VPM7702   C         95:10 
   37 Dusílek Adam               SRK8902   R         95:30 
   38 Otrusina Jiří              JPV8201   C         97:06 
   39 Weiner Jakub               SHK7911   C         97:08 
   40 Slezák Zdeněk              LCE8902   C         97:48 
   41 Mazal Zdeněk               VBM8103   C         98:17 
   42 Veverka Tomáš              VAM8401   C         98:31 
   42 Neumann Josef              GER1984             98:31 
   44 Janeček Oldřich            MFP8200   C         98:38 
   45 Matras Tomáš               CHT8001   C         99:12 
   46 Hrobař Štěpán              ABM9106   R        100:10 
   47 Švirák Ondřej              ZBM9103   R        101:09 
   48 Komanec Václav             SHK8406   R        101:10 
   49 Zvěřina Petr               LPU8208   R        101:49 
   50 Rambousek Karel            BSO7907   R        102:37 
   51 Liedeck Karsten            GER1986            103:56 
   52 Procházka Jiří             TBM7633   C        105:54 
   53 Burghardt Freddy           GER1984            107:03 
   54 Kadeřávek Petr             PHK7605   C        114:47 
   55 Novotný Ondřej             ABM9211   A        116:47 
   56 Rewig Thomas               GER1982            117:54 
   57 Pospíšil Ondřej            DKP8717   C        119:21 
   58 Kamenický Jakub            PHK9104   R        131:52 
   59 Janda Martin               DOB8002   C        138:45 

      Vítek Tomáš                PHK7702   C          disk 
      Kondrát Martin             PGP6501   C          disk 
      Lehmann Karsten            GER1982              disk 
      Kořínek Tomáš              BOR9007   R          disk 
      Jelínek Petr               ZBM7801   C          disk 
      Henych Martin              SJC8601   R          disk 
      Sysel Ondřej               PGP8302   C          disk 
      Zimmermann Jakub           ZBM8928   R          disk 
      Švihovský Jaromír          SJC8005   C          disk 



H21B  (67)                10.5 km  330 m   17 K   

    1 Mareš Martin               BOR6501   C         75:25 
    2 Vítek Petr                 PHK7601   C         79:08 
    3 Zakouřil Tomáš             TUV7500   C         79:23 
    4 Nehasil David              BOR7713   C         79:48 
    5 Vlach Jaromír              PHK8108   C         80:29 
    6 Tichovský Martin           PGP6100   C         81:35 
    7 Arnošt Kamil               VSP7301   C         81:47 
    8 Jirásek Aleš               LPU7601   C         81:52 
    9 Klícha Martin              VAM8811   C         81:57 
   10 Zikmund Zdeněk             NPA6705   C         83:08 
   11 Zuzánek Zdeněk             TJN5901   C         83:50 
   12 Novák Daniel               BOR8702   C         83:56 
   13 Junek Petr                 STH7801   C         84:20 
   14 Štregl Petr                VRL7303   C         85:54 
   15 Držka Štěpán               LPU7604   C         86:29 
   16 Boudný Jan                 SCP7417   C         87:10 
   17 Kolek Petr                 DOB7501   C         87:16 
   18 Herman Jan                 LPU8505   C         87:25 
   19 Černý Michal               PHK8005   C         87:50 
   20 Kadavý Petr                CHA7800   C         88:09 
   21 Bořánek Petr               VSP7000   C         88:11 
   22 Mašata Roman               PHK7107   C         88:50 
   23 Vlach Martin               SCP8605   C         88:57 
   24 Kopáček Jan                CHT8510   C         89:25 
   25 Suchý Petr                 LPM7820   C         89:41 
   26 Dvořák Miroslav            ZBP7601   C         90:55 
   27 Procházka Tomáš            SCP8200   C         91:02 
   28 Semík Luboš                OKP6204   C         91:12 
   29 Krejsa Vladimír            CHT9202   A         91:38 
   30 Šafka Jan                  SLP7704   C         91:47 
   31 Drábek Jan                 ZBM8511   C         91:50 
   32 Ptáček Jiří                SRK9002   C         91:59 
   33 Kárník Jan                 LPU7811   C         92:14 
   34 Zajíc Vítězslav            TAP8610   C         92:26 
   35 Hyka Jan                   TUR9002   C         93:13 
   36 Doucha Jiří                SNA7105   C         94:08 
   37 Klapal Michal              VAM8802   C         94:10 
   38 Klimeš Petr                KRE7701   C         94:23 
   39 Hodek Michal               TAP8808   C         94:39 
   40 Leštínský Tomáš            DOB7801   C         94:50 
   41 Mezník Vladimír            LBE6400   C         95:10 
   42 Šabatka Zdeněk             SHK8902   C         95:12 
   43 Krejsa Martin              CHT9001   A         96:35 
   44 Havlíček Lukáš             JIL9003   C         97:36 
   45 Hostaš Petr                TUR9001   C         97:38 
   46 Khel Richard               SCP7500   C         97:46 
   47 Šístek Daniel              SCP7507   C         98:20 
   48 Kurfürst Pavel             FSP7400   C         98:31 
   49 Gregor Martin              CTB7701   C         98:47 
   50 Fejk Zbyněk                SJC7501   C         98:54 
   51 Pražák Jiří                ZBP7800   C         99:04 
   52 Karvánek Matouš            BOR9006   C         99:42 
   53 Šafařík Ivo                CST7401   C         99:51 
   54 Schröter Pavel             HAR7203   C        100:29 
   55 Andrš Jiří                 VAM8601   C        100:33 
   56 Skripnik Ondřej            FSP7502   C        100:46 
   57 Zelenka Tomáš              PHK9001   A        101:07 
   58 Fišer Jiří                 SLP8503   C        101:08 
   59 Hladký Viktor              VAM8201   C        103:26 
   60 Tomeš Petr                 ZBM7531   C        107:10 
   61 Pilař Karel                MAS5501   C        107:50 
   62 Kovář Jindřich             MAS6800   C        108:05 
   63 Kafka Miloš                LPU8608   C        113:45 
   64 Kříž Ondřej                PZR8001   C        124:19 

      Černý Martin               TAP8902   C          disk 
      Kadlec Jan                 SJI8306   C          disk 
      Fiala Petr                 LPU8701   C          disk 



H21C  (67)                7.4 km  290 m   15 K    

    1 Kettner Vojtěch            KAM9601   A         54:32 
    2 Kettner Lukáš              KAM9403   A         56:30 
    3 Polák Vlastimil            VRL7702   C         57:45 
    4 Šňupárek Václav            DKP9500   A         59:00 
    5 Rusý Tomáš                 KAM9301   A         59:21 
    6 Valášek Jan                KAM9400   A         61:02 
    7 Musil Pavel                SJC7705   C         62:24 
    8 Veselý Ondřej              PHK8505   C         62:46 
    9 Illner Vojtěch             DKP9600   A         64:50 
   10 Veselý Marek               CHA8201   C         65:03 
   11 Sokolář Zdeněk             SNA7201   C         66:28 
   12 Šilhavý Jakub              LPM8500   C         67:05 
   13 Nehasil Vladislav          LDC7101   C         67:33 
   14 Kočí Martin                VBM8702   C         67:51 
   15 Dubec Pavel                SCP8003   C         69:42 
   16 Pávek Petr                 BOR9008   C         70:20 
   17 Šimek Tomáš                FSP6304   C         70:52 
   18 Tomeš Jaroslav             DKP8109   C         71:44 
   19 Vébr Jiří                  KTA6901   C         72:14 
   20 Kozumplik Aleš             VBM8403   C         72:55 
   21 Havlas Jan                 SHK8908   C         73:14 
   22 Jedlička Lukáš             SHK8100   C         73:20 
   23 Plíhal Tomáš               SJI8509   C         74:11 
   24 Vejstrk Daniel             CHA9105   C         74:23 
   25 Sládek Jan                 TAP8801   C         74:53 
   26 Filičko Marek              LPU7102   C         75:15 
   27 Kalina Miroslav            EKP8211   C         76:27 
   28 Ježek Lukáš                CHA8604   C         76:47 
   29 Chrást Tomáš               STH7401   C         77:28 
   30 Vančura Martin             TJN8002   C         77:41 
   31 Zlesák Martin              CHT7302   C         78:04 
   32 Vaněk Petr                 ZBP7302   C         78:44 
   33 Hrouda Martin              FSP7612   C         79:01 
   34 Čechlovský Jan             CHA9300   C         79:03 
   35 Liščinský Tomáš            ZBM8411   C         80:09 
   36 Eiselt Jan                 LTP8801   C         80:38 
   37 Krajíček Vojtěch           VRL8803   C         81:47 
   38 Zvarik Tomáš               ZBM7702   C         82:14 
   39 Nerad Jaroslav             LIT9001   C         82:55 
   40 Gorčica Pavel              CHA6200   C         83:25 
   41 Gregoriades Tomáš          MKP8302   C         83:31 
   42 Dubrovský Lukáš            SHK8400   C         83:37 
   43 Pešík Michal               TJN7701   C         84:56 
   44 Sýkora Bohumil             CHC8601   C         86:56 
   45 Ryjáček Jan                LPM8004   C         87:48 
   46 Pavlík Libor               LIT7605   C         88:08 
   47 Kubec Pavel                STB6601   C         88:20 
   48 Wagner Libor               DKP8511   C         89:25 
   49 Kučerka David              LIT8202   C         89:44 
   50 Nitsch Karel               FSP7611   C         90:35 
   51 Foršt Jakub                PGP7509   C         94:12 
   52 Forst Libor                MFP6301   C         94:33 
   53 Procházka Martin           LTU8101   C         94:45 
   54 Kasal Vít                  SBK7540   C         95:19 
   55 Žáček Martin               FSP6803   C         97:13 
   56 Albl Miloslav              PVP7605   C         97:41 
   57 Kučerka Jan                LIT8002   C        100:30 
   58 Přeček Zdeněk              SCP5200   C        100:43 
   59 Cerha Milan                TUR7703   C        101:47 
   60 Lepšík Petr                BOR8202   C        102:35 
   61 Potůček Michal             PHK7903   C        104:17 
   62 Pavlík Bronislav           LIT8201   C        105:14 
   63 Hänchen Danilo             GER1977            109:49 
   64 Zít Jan                    LDC8200   C        110:07 

      Borák Michal               NER                  disk 
      Jahn Petr                  VIC8400   C          disk 
      Lžíčař Martin              DOB8803   C          disk 



H35B  (24)                7.5 km  320 m   16 K    

    1 Kozák Petr                 KAM6501   C         52:22 
    2 Horák Pavel (Starosta)     VSP7305   C         57:46 
    3 Kučera Petr                MFP7602   C         61:50 
    4 Švadlena Pavel             CHC7502   C         62:03 
    5 Novotný Milan              PHK6502   C         64:02 
    6 Rožek David                MFP7403   C         66:12 
    7 Polák Jaroslav             CHA7500   C         66:58 
    8 Hájek Ondřej               TBM7511   C         67:09 
    9 Vácha Tomáš                BOR7409   C         67:45 
   10 Samek Petr                 PHK7302   C         67:52 
   11 Folprecht Eda              TUV7301   C         73:20 
   12 Bohuslav Václav            LPM7206   C         73:39 
   13 Gálus Igor                 LDC7302   C         76:41 
   14 Kvapil Petr                TUV7402   C         78:08 
   15 Štěpán Petr                LDC7301   C         78:20 
   16 Zakouřil Václav            VSP7401   C         80:17 
   17 Janas Petr                 XBM7103   C         81:07 
   18 Kolář Tomáš                SLA7103   C         83:21 
   19 Šklíba Jan                 SRK7501   C         88:55 
   20 Zýka Vít                   NER1972             90:46 
   21 Žitný Tomáš                SMB6401   C        104:22 
   22 Izák Pavel                 PVP7102   C        183:11 

      Kovářík Tomáš              KAM6901   C          disk 
      Průša Michal               PGP7301   C          disk 



H40B  (31)                8.1 km  300 m   16 K    

    1 Hašek Ondřej               VPM6902   C         68:37 
    2 Aschermann Jan             VSP6902   C         70:13 
    3 Mareček Petr               CHT6901   C         70:35 
    4 Killar Marek               LTU6801   C         70:37 
    5 Škvor Martin               KAM6700   C         70:52 
    6 Beránek Petr               BOR6701   C         79:25 
    7 Milota Josef               MLA5801   C         79:42 
    8 Bílý Petr                  JES6801   C         82:22 
    9 Hasman Jan                 VPM6901   C         82:30 
   10 Růžička Ivan               PHK6702   C         82:42 
   11 Siegl Roman                MFP6700   C         82:44 
   12 Funda Jiří                 API6401   C         83:38 
   13 Beneš Jan                  SJH7001   C         84:09 
   14 Myslivec Tomáš             SHK7002   C         84:45 
   15 Langr Jan                  SHK6701   C         84:46 
   16 Hojný Jaroslav             SJH7002   C         87:21 
   17 Novotný Dušan              TJN7002   C         92:45 
   18 Pěsta Roman                LEN6802   C         95:45 
   19 Kubičko Petr               SJH6901   C         97:01 
   20 Fürst Aleš                 LLI6801   C         97:30 
   21 Lohr Ivo                   SCP6801   C        101:41 
   22 Sanna Roberto              DKP6703   C        108:58 
   23 Kohout Josef               SHK6902   C        110:24 
   24 Tryzna Pavel               VRL6801   C        110:28 
   25 Hankovec Petr              KAM7101   C        111:58 
   26 Vacek Milan                SJI6901   C        114:11 
   27 Nosek Petr                 DLT6901   C        120:06 
   28 Koštejn Pavel              DOK7100   C        120:26 
   29 Holec Honza                MOV6701   C        126:24 
   30 Bajer Tomáš                PVP6801   C        133:38 
   31 Švancar Martin             CHA7000   C        136:23 



H45B  (44)                6.9 km  310 m   16 K    

    1 Němeček Jan                VSP6201   C         59:42 
    2 Hradecký Jaroslav          DOK6300   C         60:31 
    3 Krejčí Jaroslav            BOR6302   C         63:20 
    4 Teringl Radek              VCB6502   C         63:41 
    5 Kaplan Jan                 LPU6401   C         63:58 
    6 Vávra Martin               HOR6302   C         66:09 
    7 Novák Ivo                  OKP6200   C         67:03 
    8 Zimmermann Pavel           KRE6401   C         67:12 
    9 Klaška Pavel               DKP6500   C         67:14 
   10 Fencl Jiří                 PPU6301   C         68:26 
   11 Macháček Aleš              FYD6400   C         69:38 
   12 Kamenický Jan              PHK6601   C         70:23 
   13 Vydra Ivan                 PEN6600   C         70:37 
   14 Procházka Antonín          DCE5500   C         70:42 
   15 Karvánek Petr              BOR6600   C         71:49 
   16 Valášek Petr               KAM6600   C         72:21 
   17 Richtr Aleš                VPM6601   C         73:11 
   18 Přibík Jan                 PGP6301   C         73:27 
   19 Seifert Jan                DKP6501   C         74:05 
   20 Tichý Martin               TJH6401   C         75:24 
   21 Petržela Pavel             LTU6301   C         77:04 
   22 Peterka František          TJP4900   C         80:30 
   23 Havlíček Libor             JIL6103   C         80:37 
   24 Pavlovec Petr              BOR6303   C         83:17 
   25 Veljačik Pavel             SCP6200   C         86:17 
   26 Procházka Radek            LPU6504   C         86:53 
   27 Tomaščin Jaroslav          MKP5800   C         89:29 
   28 Starý Pavel                VRL6301   C         89:39 
   29 Hanuš Pavel                LTU6501   C         91:46 
   30 Bořil Petr                 OSN6207   C         95:27 
   31 Koč Zdeněk                 MKP4700   C         96:27 
   32 Hlaváček Lubomír           PHK6401   C         99:09 
   33 Bruner Luboš               LTP6501   C        102:15 
   34 Petráček Aleš              SJI6301   C        103:29 
   35 Žucha Jiří                 TJN6603   C        103:37 
   36 Zalaba Jindřich            SJC6603   C        105:01 
   37 Doškář Boris               BOR6400   C        108:23 
   38 Kořínek Zdeněk             PEN6201   C        109:23 
   39 Vydra Pavel                PEN6200   C        109:48 
   40 Dobeš Václav               KPY5701   C        153:04 
   41 Pohořalý Dobroslav         ROU6401   C        172:08 

      Slavík Viktor              PGP6300   C          disk 
      Šmaus Ivan                 TJN6249   C          disk 
      Buk Miloslav               ROU6202   C          disk 



H50B  (40)                6.3 km  230 m   15 K    

    1 Kožina Petr                PGP6000   C         59:04 
    2 Škorpil Martin             HOR5700   C         61:12 
    3 Kunc Radovan               TJN5549   C         61:53 
    4 Kopáček Miroslav           CHT6049   C         61:56 
    5 Sucharda Jiří              JEN5801   C         62:56 
    6 Knap Jan                   LPU5101   C         63:09 
    7 Dikoš Pavel                BOR6003   C         63:29 
    8 Dušátko Petr               PHK5702   C         63:45 
    9 Kovář Karel                LTP6102   C         65:15 
   10 Běhoun Pavel               PHK5701   C         65:47 
   11 Folprecht Miroslav         TUR5501   C         66:25 
   12 Šuler Josef                TBM6005   C         66:28 
   13 Hausvater Karel            SHK5801   C         66:55 
   14 Hrabánek David             PGP6003   C         67:09 
   15 Stibal Ivan                LDC5701   C         67:11 
   16 Novotný Miroslav           LPU5905   C         67:33 
   17 Šebesta Vlastislav         TBM5807   C         67:48 
   18 Fanta Miroslav             EKP5800   C         68:27 
   19 Kettner Pavel              HCE5900   C         70:42 
   20 Gazdačko Milan             SHK5702   C         71:35 
   21 Eiselt Miloš               LTP5802   C         72:29 
   22 Malý Evžen                 JIL6102   C         73:36 
   23 Konopáč Jiří               TUR5803   C         74:00 
   24 Wurzel Břetislav           OSN6005   C         74:10 
   25 Zeman Jaroslav             CHT5901   C         75:17 
   26 Červinka Jaroslav          OKP5803   C         78:22 
   27 Hošek Ladislav             SCP6001   C         78:23 
   28 Blabla Zdeněk              PCB5901   C         78:46 
   29 Hoidekr Pavel              LLI5901   C         78:57 
   30 Čechlovský Josef           CHA5900   C         80:55 
   31 Vícha Vladimír             LPU5801   C         83:28 
   32 Kavka Jiří                 SCP5900   C         85:08 
   33 Beneš Josef                SJC5801   C         85:49 
   34 Borovička Milan            FSP6104   C         94:03 
   35 Svobodný Petr              DKP5800   C         98:01 
   36 Grivalský Michal           PGP5900   C        111:14 
   37 Šváb Jan                   VSP5801   C        118:51 
   38 Mikeš Radovan              TAP                122:41 

      Tihon Jaroslav             TAP6102   C          disk 
      Holas Vladimír             TUR5601   C          disk 



H55B  (30)                5.5 km  250 m   14 K    

    1 Uher Petr                  VSP5001   C         49:39 
    2 Novotný Otakar             TJN5604   C         51:12 
    3 Hejzlar Josef              VCB5601   C         52:52 
    4 Novák Tom                  DOK5500   C         53:44 
    5 Gurka Jiří                 TUV4601   C         57:16 
    6 Jaroš Vladimír             DCE5400   C         58:16 
    7 Farář Václav               LPU5201   C         59:58 
    8 JUN Drahomír               KNC5501   C         61:44 
    9 Erlebach Josef             JIL5201   C         62:01 
   10 Juřeník Josef              MOV5201   C         62:07 
   11 Juračka Vojtěch            LPU5404   C         62:30 
   12 Wald František             FSP5300   C         62:53 
   13 Cabrnoch Jiří              DKL5400   C         63:43 
   14 Pavlík Miroslav            LIT5301   C         67:01 
   15 Sysel Zdeněk               PGP5200   C         69:36 
   16 Pavlík Milan               CHA5400   C         71:05 
   17 Kaška Rudolf               CHA5500   C         71:06 
   18 Chotětický Václav          MAS5200   C         72:13 
   19 Šorm Miroslav              DKL5200   C         73:33 
   20 Bochenek Milan             EKP5601   C         76:46 
   21 Sáňka Bedřich              LPU5102   C         77:05 
   22 Adrián Petr                EKP5600   C         78:53 
   23 Junek Petr                 STH5501   C         81:02 
   24 Bárta Miroslav             JEN5201   C         84:54 
   25 Jedlička Miroslav          JEN5301   C         85:16 
   26 Hojný Oldřich              SCP5201   C         88:46 
   27 Böhm Karel                 TJN5101   C         93:58 
   28 Brumek Stanislav           DKL5201   C         94:12 
   29 Paldus Petr                KAM5200   C        145:29 

      Horák Petr                 TJN5602   C          disk 



H60B  (39)                4.5 km  200 m   11 K    

    1 Pospíšil Jaromír           PZR4417   C         43:39 
    2 Provazník Jiří             TUR5102   C         44:38 
    3 Hudský Vlastimil           TUR5100   C         44:46 
    4 Knobloch Jindřich          VRL4901   C         47:55 
    5 Farář Jaroslav             VRL5002   C         47:59 
    6 Hrobař Rudolf              SRK4702   C         50:05 
    7 Jakubec Jindřich           TUR4801   C         50:36 
    8 Tvrdek Vojtěch             LBE4900   C         50:58 
    9 Buriánek Jaromír           SCP4700   C         51:38 
   10 Valter Petr                KBP4500   C         52:24 
   11 Babický Tomáš              DLT5001   C         52:29 
   12 Jirásek Jaroslav           SCH4701   C         53:28 
   13 Kadavý Zdeněk              CHA4901   C         53:56 
   14 Novák Karel                NPA5001   C         55:54 
   15 Pospíšil Jiří              TUV4701   C         56:22 
   16 Stehno Pavel               DKP4900   C         56:59 
   16 Novák Miloš                SCP4600   C         56:59 
   18 Procházka Aleš             DKP4700   C         57:02 
   19 Jelínek Martin             PGP5103   C         57:09 
   20 Kříž Pavel                 PZR4800   C         57:15 
   21 Rančák Josef               DOK5000   C         57:37 
   22 Paukert Milan              TJP5000   C         57:54 
   23 Zlesák Zdeněk              JIL4701   C         58:23 
   24 Peterka Josef              LLI4702   C         59:38 
   25 Ševčík Milan               CHA5003   C         59:41 
   26 Rejmont Milan              LTU4801   C         61:43 
   27 Fiala Miloš                KSH4801   C         62:07 
   28 Mrštík Václav              LPU5002   C         62:52 
   29 Mikan Vladimír             SJC4805   C         63:47 
   30 Toušek Miloslav            MKP5000   C         66:14 
   31 Richtr Jiří                JEN5001   C         68:32 
   32 Kotecký Roman              PGP4900   C         69:16 
   33 Smetana Radim              CHA4700   C         69:26 
   34 Rychtecký Josef            VCB4801   C         74:15 
   35 Ryšavý Vít                 TJP4700   C         80:01 
   36 Kramoliš Jan               PVP5000   C         94:37 
   37 Procházka Jiří             LTU4802   C         95:12 
   38 Matoušek Luboš             LJN4700   C        117:16 

      Rokosz Bohumil             MOV4803   C          disk 



H65B  (18)                4.3 km  200 m   11 K    

    1 Švadlena Jiří              CHC4601   C         44:17 
    2 Čadil Jan                  FSP4300   C         48:51 
    3 Fridrich Jaroslav          LPU4501   C         53:31 
    4 Havlík Jaroslav            SJC3601   C         53:32 
    5 Zakouřil Václav            TUV4301   C         58:36 
    6 Kraus Jan                  LLI4501   C         59:58 
    7 Sklenář Jan                MLA4201   C         62:07 
    8 Zábranský Emil             SLA4200   C         62:34 
    9 Procházka Zdenko           DKP4300   C         64:07 
   10 Kohout Tomáš               UVP3700   C         64:27 
   11 Dohnal Josef               VSP4300   C         64:44 
   12 Sokolář Zdeněk             SNA4501   C         66:31 
   13 Gřunděl Ivan               SJH4201   C         68:10 
   14 Nejezchleba Jiří           KAS4600   C         68:21 
   15 Nosál Stanislav            SLA4600   C         68:37 
   16 Lisý Jan                   ONO4201   C         76:30 
   17 Lukáš Zdeněk               LLI4502   C         86:41 
   18 Hlavatý Karel              SJP4200   C         91:17 



H70B  (9)                 3.5 km  150 m   11 K    

    1 Attl Vladimír              PGP3800   C         45:16 
    2 Rejpal Petr                SCP4100   C         56:22 
    3 Tahotný Urban              TJP3701   C         61:57 
    4 Beránek Miroslav           BOR3900   C         64:24 
    5 Máslo Miroslav             SHK4001   C         68:48 
    6 Štrojsa Josef              KAS4000   C         72:07 
    7 Ďurčat Jozef               DKP3800   C         88:21 
    8 Kalivoda Vladimír          KNC3800   C         96:55 

      Petrželka Pavel            TJN3800   C          disk 



H75B  (9)                 3.2 km  140 m   11 K    

    1 Zemánek Bohumil            VRL3601   C         48:22 
    2 Vallin John                SWE1935             51:22 
    3 Mašek Pavel                BOR3602   C         56:20 
    4 Semorád Miloš              SCP3300   C         58:52 
    5 Langr Jan                  BOR3601   C         63:22 
    6 Vondra Jaroslav            FSP3300   C         66:35 
    7 Kalivoda Viktor            KNC3300   C         70:39 
    8 Balcar Miroslav            CHA3200   C         99:15 

      Vykysalý František         PHK3002   C          disk 



P2  (45)                  2.4 km  70 m   7 K      

    1 Mikan Petr                                     22:03 
    2 Ullrich Petr               BOR6300   C         23:08 
    3 Barták Jiří                CHA5100   C         23:38 
    4 Peterka Jakub              LLI0404   C         24:20 
    5 Moravec Jan                TUR                 27:11 
    6 Višna Matěj                                    30:14 
    7 Karatsiolis Kryštof        TUR9901   C         30:21 
    8 Mikan Tomáš                                    30:23 
    9 Fürstová Kateřina          LLI6954   C         32:01 
   10 Višna Johan                                    32:11 
   11 Hrdý Jakub                                     32:33 
   12 Janatová Markéta                               34:29 
   13 Zárybnická Lucie           SJI8309   C         35:23 
   14 Hořáková Petra             LLI6953   C         36:55 
   15 Göttlichová Jitka          BOR6752   C         37:43 
   16 Kalinová Markéta           EKP8259   C         39:18 
   17 Přibíková Agáta            PGP0651   C         40:01 
   18 Průša Dominik              PGP0402   C         41:34 
   19 Jahodová Marie             SJI6355   C         42:12 
   20 Bohuslav Pepík             LPM0401   C         44:25 
   21 Kuc Radim + David                              45:42 
   22 Balcarová Alena                                48:08 
   23 Hanušová Jitka             LTU6352             49:05 
   24 Thoř Miloš                                     49:49 
   25 Heřman Jiří                                    50:20 
   26 Meixnerová Jana                                50:26 
   27 Matějčík Jan                                   51:12 
   28 Kubátová Ivana                                 53:04 
   29 Kettner Petr                                   59:01 
   30 Fürstová Anna              LLI9854   C         59:02 
   31 Hošová Dominika                                59:23 
   32 Šašková Petra              SOB7451   C         60:13 
   33 Janečková Lenka            MFP8250   C         61:43 
   34 Rafaj Nikola               NR9                 65:24 
   35 Beneš Jan                  DKL9800   C         66:28 
   36 Henzlová Tereza                                70:31 
   37 Ondřejčková Tereza                             73:10 
   38 Langer Lukáš               LJN0800   C         73:29 
   39 Harazinová Zuzana          VLI0650   C         79:13 
   40 Harazinová Tereza                              79:50 
   41 Straková Denisa            PVP0750   C         93:21 

      Adam Janas                 XBM       C          disk 
      Hrdá Martina                                    disk 
      Kynkor Petr + parta                             disk 
      Straka Tomáš               PVP9700   C          disk 



P4  (44)                  4.0 km  180 m   10 K    

    1 Slavík Pavel               SNA7349   C         38:47 
    2 Macháčková Michaela        FYD7299   C         39:56 
    3 Bradáč Stanislav           LLI7203   C         42:14 
    4 Blumenstein Lucca                              43:10 
    5 Würzová Kateřina           FYD6952   C         44:01 
    6 Netuka Jan                 SHK7001   C         45:03 
    7 Rozkošný Karel             EKP7900   C         46:46 
    8 Šritr Martin               TUV       C         46:56 
    9 Gavendová Hana             SCP8451   C         47:30 
   10 Denk Štěpán                PGP9104   B         51:28 
   11 Kunc Štěpán                TJN8449   C         52:09 
   12 Navarová Lucie                                 56:04 
   13 Dolejší Lenka              STB7499   C         56:24 
   14 Mrázová Pavla              DCE5550   C         56:33 
   15 Čermák Jiří                PGP5600   C         56:42 
   16 Würzová Anna               FYD9451   C         57:07 
   17 Kučerová Vladimíra         CHT6460   C         58:38 
   18 Švihovský Jaroslav                             58:39 
   19 Brumberg Johan                                 58:48 
   20 Rýdlová Jana               VIC7752   C         60:55 
   21 Melichar Jaromír           LLI6301   C         65:54 
   22 Beneš Jan                  DKL6600   C         66:07 
   23 Žemlík Jan                 TZL4325   C         66:30 
   24 Ondráčková Veronika        EKP7850   C         66:44 
   25 Našinec Jiří               STB5003   C         66:59 
   26 Havlíková Zdeňka                               72:14 
   27 Ulrych Olin                NER6000             74:15 
   28 Čtrnáctá Magdalena                             74:35 
   29 Košek Jan                                      75:00 
   30 Škvorová Barbora           KAM9150   B         78:25 
   31 Voleský Karel                                  79:37 
   32 Spejchal Petr              BOR7512   C         81:01 
   33 Čížková Eva                                    81:06 
   34 Michek David                                   83:02 
   35 Adolph Jeff                                    84:16 
   36 Müllerová Bára                                 84:21 
   37 Müllerová Jarmila                              85:06 
   38 Košek Vladislav                                85:35 
   39 Šarkovská Helena                               85:41 
   40 Stará Petra                VRL7354             86:22 
   41 Straková Veronika          PVP0050   C        101:37 
   42 Březinová Hana             NER                113:59 

      Poláková Lucie             VRL8254              disk 
      Berglová Lucie             PGP                  disk 



P6  (34)                  6.1 km  270 m   15 K    

    1 Šidla Jan                  TZL6808   C         43:24 
    2 Tichý Tomáš                SJH9201   A         50:08 
    3 Petržela Jan               PHK9200   C         51:20 
    4 Straka Daniel              KAM6602   C         59:29 
    5 Štryncl Pavel                                  61:51 
    6 Bernášek Jiří                                  63:18 
    7 Straka Lukáš               PVP7006   C         66:26 
    8 Dundáček Milan             SJH6902   C         67:06 
    9 Odvodyová Dana             NER                 69:05 
   10 Bergl Tomáš                PGP                 69:53 
   11 Kořínek Aleš               TUR8406   C         70:46 
   12 Tyszová Natália                                70:47 
   13 Přibyl Adam                LDC9100   B         71:15 
   14 Řepík Tom                  JES6901   C         71:18 
   15 Kolář Karel                NER1957             71:20 
   16 Šašek Luděk                SOB6901   C         71:29 
   17 Lohr Petr                                      71:30 
   18 Ondřejček Jiří                                 73:57 
   19 Gebouský Petr                                  75:36 
   20 Mack Filip                 KAM9500   C         76:52 
   21 Beroušková Katka           JES9151   C         88:21 
   22 Novotný Milan                                  89:42 
   23 Halíř Radim                MFP7000   C         90:11 
   24 Novák Ondřej               NER                 91:07 
   25 Kolář Jan                                      94:35 
   26 Kamerer Marek              KAM6200   C         96:32 
   27 Kovář Boris                NER                 98:20 
   28 Tysz Vladimír                                 101:23 
   29 Štregl Tomáš               VRL5001   C        103:13 
   30 Pohořalá Karolína          ROU6850   C        125:00 

      Elbl Marek                 PHK8506   C          disk 
      Macinská Jana                                   disk 
      Přibyl Luboš                                    disk 
      Lückmann Andreas                                disk